استخدام راننده جهت کار در آژانس به صورت نیمه وقت – بیرجند

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۱:۰۲:۱۸
استخدام راننده جهت کار در آژانس به صورت نیمه وقت – بیرجند
به راننده متاهل و جوان جهت کار در آژانس در بیرجند نیازمندیم. شیفت ۱۵ الی ۲۳ ... استخدام نقاش اتومبیل ماهر و نیمه ماهر جهت کار در بیرجند · به یک نقاش ... آژانس آرامش پیمای سعادت در شهر بیرجند به راننده بازنشسته با ماشین به صورت تمام وقت نیازمند است.
۱۳۹۷/۰۴/۱۴استخدام تعدادی راننده برای شیفت عصر و شب در آژانس · ۱۳۹۷/۰۴/۱۴استخدام تعدادی راننده برای ... ۱۳۹۷/۰۴/۱۲استنخدام راننده و نگهبان جهت شرکت معتبر در خر.
کاریابی اینترنتی دهوند با درج آگهی استخدام تهران،استخدام کرج،استخدام اصفهان،استخدام شیراز ،استخدام مشهد، استخدام تبریز و قم اقدام به کاریابی و رزومه سازی ...
پربازدیدترین استخدامی های هفته گذشته استان هرمزگان و شهر بندر عباس در زیر قابل مشاهده است ... بندر عباس استخدام راننده دارای گواهینامه جهت کار در کیش استخدام تکنسین کامپیوتر . .... استخدام تعدادی راننده بیل مکانیکی ماهر و با تجربه در بیرجند استخدام تعدادی راننده بیل .... قیمت پرواز همه آژانس ها را در کمتر از یک دقیقه چک کنید!
آگهی های استخدام استان خراسان جنوبی استخدام بیرجند استخدام بانک در بیرجند ... دعوت به همکاری بازاریاب با شرایط متفاوت و نیمه وقت ... جهت دریافت روزانه آگهی های استخدامی به تفکیک رشته تحصیلی و استان مورد نظر خود اینجا کلیک کنید ... استخدام راننده متاهل و جوان جهت آژانسی واقع در خراسان جنوبی. دیروز .... بر اساس مسافت کاری.
17 ژوئن 2018 ... استخدام تعدادی راننده با خودرو مدل بالا جهت آژانس در بیرجند ... ساعت کاری: بصورت تمام وقت و نیمه وقت نوشته استخدام راننده تمام وقت و نیمه وقت ... ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان ...
9 آگهی استخدام راننده با حقوق و مزایای مناسب در خراسان جنوبی و حومه شهر.

خوش آمدید

بستن